Alkozeron Lietuva – geriausias antialkoholizmo produktas


PAMIRŠK APIE ALKOHOLĮ PER VIENĄ KURSĄ

– GRĄŽINA Į BLAIVŲ GYVENIMĄ BE PASEKMIŲ
– PADEDA NET PASKUTINIAME ALKOHOLIZMO ETAPE
– NETURI NEI SKONIO, NEI KVAPO

Uzsisakyti dabar

Dėl besaikio ir nekontroliuojamo alkoholio vartojimo mūsų organizme išsivysto pavojinga priklausomybė – alkoholizmas. Pirmą kartą alkoholį bandome paveikti kitų ir tikimės iš jo pasisemti geros nuotaikos ir emancipacijos draugų kompanijoje. Laikui bėgant šis įprotis peržengia normą ir tampa visaverte liga. Jei laiku nesiimama jokių priemonių, labai greitai žmogus gali prarasti viską: šeimą, draugus, karjerą, sveikatą.

Ekspertai išskiria 2 priklausomybės nuo alkoholio rūšis: fiziologinę ir psichologinę. Pirmasis įvyksta dėl išsivysčiusio smegenų ląstelių įpročio reguliariai vartoti alkoholį ir jam būdingi abstinencijos simptomai su staigiu atsisakymu gerti. Daugelis mokslininkų psichologinę priklausomybę sieja su tam tikrų chromosomų genetiniu polinkiu ir vystymosi ypatumais. Psichologinis alkoholizmas kartais gali būti mums primestas iš išorės ir formuojamas kaip žmogaus noras neišsiskirti iš aplinkos.

Alkozeron – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

Alkoholizmas yra 3 etapai. Pirmajame etape žmogus vadovaujasi visaverčiu gyvenimo būdu, jaučiasi gerai, o alkoholis jam yra suprantamas tik kaip būdas palengvinti stresą ar atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Jei šiame etape nesustojate, tada kūnas pamažu pereina į antrą etapą. Jau yra abstinencijos simptomų, yra vidaus organų ir smegenų ląstelių patologijų požymių. Žmogus tampa fiziškai priklausomas nuo kasdienio alkoholio vartojimo ir negali išlikti blaivus mažiausiai 2–3 dienas. Paskutinis etapas yra trečias. Šiuo metu atsiranda visiškas asmenybės degradacija, valios slopinimas, rimtos sveikatos problemos. 78% atvejų trečioji alkoholizmo stadija baigiasi kepenų ciroze, miokardo infarktu, insultu ar kitomis pavojingomis ligomis.

Kaip mesti gerti? Pasinaudokite naujoviškais mokslo ir medicinos laimėjimais! Šiandien ES išparduota Alkozeron prieš priklausomybę nuo alkoholio. Tai natūralus naudingų mikroelementų ir antioksidantų kompleksas, padėsiantis amžinai nustoti gerti ir pajusti blaivų gyvenimo džiaugsmą.

Alkozeron Lietuva nėra vaistas ir parduodama nereceptinėje vietoje. Gamintojas garantuoja aukštą formulės taikymo efektyvumą, laikydamasis tam tikrų rekomendacijų ir naudingų savybių. Praėjus keliems mėnesiams po to, kai produktas buvo parduotas, apie jį pasirodė daugybė gerų atsiliepimų. Ekspertai ir pirkėjai teigia, kad Alkozeron geriausias antialkoholizmo produktas. Produktas pasirodė esąs efektyvus pagalbininkas kovojant su alkoholizmu 1, 2 ir net 3 stadijose. Naudodami šias kapsules galite normalizuoti vidaus organų ir smegenų darbą, stabilizuoti kraujospūdį, slopinti norą vartoti alkoholį ir atkurti mąstymo aiškumą.

Šiuo metu Alkozeron natūrali priemonė nuo priklausomybės nuo alkoholio yra rinkos lyderė ir savo praktikoje aktyviai naudojama vadovaujančių psichoterapeutų ir narkologų. Produktas slopina fiziologinės ir psichologinės priklausomybės priežastis, sumažina žalingą alkoholio poveikį jūsų kūno audiniams ir ląstelėms. Per kelias savaites nuo vartojimo pradžios yra didelė tikimybė, kad visiškai atsigaus blaivumas ir bus visiškai atmesti bet kokie alkoholiniai gėrimai.

Alkozeron kaip tai veikia:

  • Atleidžia nervinę būseną, agresyvumą, apatiją.
  • Gerina savijautą, pašalina gėrimą.
  • palengvina abstinencijos simptomų poveikį.
  • Gerina kraujotakos sistemą.
  • Palaiko kepenis ir kitus vidaus organus.
  • Dalyvauja pažeistų smegenų ląstelių atstatyme.
  • Padeda atsisakyti girtavimo be psichoterapeutų pagalbos, hipnozės ar injekcijų.
  • Skatina žmogaus sugrįžimą į sveiką visuomenę, užmegzti ryšius su artimaisiais ir šeimos nariais.

Alkozeron kaip naudotis:

1 paketo turinį ištirpinkite 200-300 ml vandens. Vartokite kartą per dieną. Jis gali būti dedamas į maistą gydymui be paciento žinios. Produktas tinkamas naudoti nereceptinėje prekyboje. Prieš pradedant kursą, rekomenduojama pasitarti su specialistu.

Alkozeron apžvalgos patvirtina aukštą našumą. Daugiau nei 90% pirkėjų yra patenkinti rezultatais ir yra pasirengę rekomenduoti šį produktą savo draugams. Maisto papildas turi kokybės sertifikatą ir oficialiai parduodamas ES.

Alkozeron – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Jei nuspręsite Alkozeron pirkti Lietuvoje, naudokite tik licencijuotą tiekėją. Apsilankykite oficialioje svetainėje, užpildykite užsakymo formą ir palaukite, kol paskambins konsultantas. Patyręs specialistas atsakys į visus jūsų klausimus ir pateiks naudingų rekomendacijų.

Atminkite, kad tik vyresni nei 18 metų asmenys gali mokėti Alkozeron užsakyti. Pristatymo laikas priklauso nuo jūsų buvimo vietos, tačiau neviršija 5 darbo dienų.

Dėmesio! Iki šio mėnesio pabaigos Alkozeron kaina sumažinta 50%! Puikus laikas užsisakyti produktą dabar!

Uzsisakyti dabar