BacteOFF Lietuva – lašai parazitams pašalinti iš organizmo

Visiškai išlaisvina nuo parazitų, kirmelių

– Gydo ir apsaugo nuo parazitų kepenis, širdį, plaučius, skrandį, odą
– Greitai ir saugiai valo organizmą nuo parazitų už 1 kursą
– Išlaisvina nuo puvimo žarnyne, neutralizuoja parazitų kiaušinius

Uzsisakyti dabar

Tai naujo BacteOFF Lietuva vertės maisto papildo, parduodamo kaip labai efektyvus natūralus gydymas nuo parazitų, apžvalga. Šiuo metu BacteOFF lašai parazitams pašalinti iš organizmo aktyviai parduodamas daugiau nei 15 Europos šalių, turi daug teigiamų atsiliepimų. Šį kartą pabandysime suprasti, kokia yra šių lašų paslaptis ir ar reikia leisti jiems pinigus?

BacteOFF – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

BacteOFF kaip tai veikia? Pirmiausia pereikime prie gaminio specifikos aprašymo, kurį mums siūlo gamintojas. Oficialioje svetainėje pateikiama informacija, kad tai yra 100% augalinis maisto papildas be cheminių medžiagų ir GMO. Pardavėjas mus įtikina, kad kasdien vartodami lašus, parazitus galite pamiršti per 30 dienų. Bet ar tikrai taip? Norėdami išsiaiškinti visas detales, atidžiai ištyrėme pagrindines formulės veikliąsias medžiagas.

Kraujažolės ekstraktas:

Šis augalas turi ryškų antihelmintinį poveikį. Augaluose esantys komponentai neutralizuoja lamblia, opisthorchiazės, ascaris ir kitų rūšių parazitų invazijas žarnyne. Esant teisingam ir subalansuotam maisto papildo kiekiui, kraujažolė padeda sustiprinti imuninės sistemos darbą, kovoti su parazitais ir apsaugoti nuo pasikartojimo artimiausioje ateityje. Šis ingredientas nebuvo pasirinktas atsitiktinai BacteOFF nuo kirminų.

Juodųjų kmynų ekstraktas:

Juodųjų kmynų aliejus tradicinėje kinų medicinoje naudojamas šimtmečius. Jis vertinamas dėl savo gebėjimo pagreitinti pažeistų audinių gijimą, malšinti uždegimą ir dezinfekuoti kūną. Stiprus juodųjų kmynų poveikis pagrįstas didele organinių junginių koncentracija, galinčia sukelti kirmėlių nervų sistemos paralyžių ir žmogui neskausmingai juos pašalinti iš organizmo natūraliu būdu. Amerikiečių mokslininkai, atlikę juodųjų sėklų aliejaus poveikio tyrimus, sugebėjo patvirtinti šio augalo savybę pagreitinti parazitų šalinimą, stiprinti imuninę sistemą ir išvalyti organizmą nuo toksinų bei kirmėlių atliekų.

Svogūnų ekstraktas:

Svogūnai aktyviai naudojami rytietiškoje kulinarijoje kaip vienas pagrindinių ingredientų ruošiant įvairius patiekalus ir salotas. Toks pasirinkimas nebuvo atsitiktinai. Svogūnai yra vertingų mikroelementų ir vitaminų šaltinis, iš kurių pagrindinis yra vitaminas C. Šio ingrediento naudojimas padeda normalizuoti virškinimo sistemos veiklą, išvalyti žarnyną, pašalinti pilvo pūtimą, vidurių užkietėjimą ir viduriavimą. Tai taip pat puikus energijos ir gyvybingumo šaltinis.

Citrinų rūgštis:

Citrinų rūgštis pirmą kartą pasirodė Švedijoje XVIII a. Jos kūrėju laikomas vaistininkas Karlas Scheele. Pagal savo struktūrą citrinų rūgštis yra kristalinė medžiaga, turinti ryškų rūgštų skonį. Šiuo metu citrinos rūgštis yra vienas iš pagrindinių komponentų gaminant įvairius vaistus nuo parazitų, nitrų, utėlių. Jo įtakoje kenksmingos bakterijos praranda savo aktyvumą ir gebėjimą daugintis, o susidariusi rūgštinė aplinka prisideda prie greitesnio kirminų ir lervų kiaušinėlių irimo. Dėl citrinos rūgšties BacteOFF gydant parazitus padeda ne tik atsikratyti gyvų suaugusiųjų, bet ir užkirsti kelią jų pasikartojimui organizme.

BacteOFF kaip naudotis: reguliariai vartokite maisto papildą rekomenduojamomis dozėmis 2 kartus per dieną, pusvalandį prieš valgį. Tęskite naudojimą 1 mėnesį. Pasitarus su gydytoju, galima naudoti ir profilaktikai.

BacteOFF – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Daugelis pirkėjų šių lašų ieško vaistinėse, tačiau sandėlyje jų rasti gana sunku. Kiek mums pavyko išsiaiškinti, šis maisto papildas parduodamas tik internete. Galite užsisakyti be gydytojo recepto ir gauti su pristatymu į artimiausią pašto skyrių arba į namus. Apmokėti už prekes galite gavus. Prieš nuspręsdami BacteOFF pirkti Lietuvoje, primygtinai rekomenduojame susitarti su gydytoju ir suderinti su juo šio produkto naudojimą.

BacteOFF apžvalgos:

Visa šeima gėrė lašus. Per 2 mėnesius jiems pavyko atsikratyti parazitų. Nepastebėjau jokių trūkumų.

Puikus ir aukštos kokybės produktas. Turbūt vienas efektyviausių maisto papildų. Kai sirgau helmintoze, gydytojo patarimu nusprendžiau BacteOFF užsakyti. Dabar profilaktikai geriu lašus 2 kartus per metus.

BacteOFF kaina pigiau nei vaistinės vaistai. Naudodamas nepastebėjau jokio šalutinio poveikio ar alerginių reakcijų.

Nebuvau tikras, ar esu užsikrėtęs parazitais. Tačiau ji nusprendė atlikti antiparazitinio gydymo kursą, kad to išvengtų. Pasirinkau šiuos lašus, nes jie pagaminti iš natūralių ingredientų. Esu patenkintas rezultatu.

Uzsisakyti dabar