BacteOFF Slovensko – kvapky na odstránenie parazitov z tela

Ako sa zbaviť parazitov, červov

– odstraňuje toxíny
– Hojí a chráni proti parazitom pečene, srdca, pľúc, žalúdka, kože
– rýchlo a bezpečne čistí telo od parazitov po dobu 1 kurz
– Odstraňuje hnitie v čreve, neutralizuje vajíčka parazitov

Objednať

Toto je recenzia nového výživového doplnku za BacteOFF Slovensko predávaného ako vysoko účinná prírodná liečba proti parazitom. V súčasnosti sa BacteOFF kvapky na odstránenie parazitov z tela aktívne predáva vo viac ako 15 európskych krajinách a má veľké množstvo pozitívnych recenzií. Tentokrát sa pokúsime pochopiť, aké je tajomstvo týchto kvapiek a či na ne potrebujete minúť peniaze?

BacteOFF – cena, recenzie, ako to funguje?

BacteOFF ako to funguje? Najprv sa obrátime na popis špecifikácií produktu, ktoré nám výrobca ponúka. Oficiálna stránka uvádza informáciu, že ide o 100% bylinný doplnok stravy bez chemikálií a GMO. Predajca nás presviedča, že pri každodennom používaní kvapiek môžete do 30 dní na parazity zabudnúť. Ale je to naozaj tak? Aby sme zistili všetky podrobnosti, starostlivo sme študovali hlavné aktívne zložky vzorca.

Extrakt z rebríka:

Táto rastlina má výrazný antihelmintický účinok. Komponenty obsiahnuté v rastline neutralizujú aktivitu lamblie, opisthorchiázy, ascaris a iných typov parazitických invázií v čreve. V prípade správneho a vyváženého obsahu v zložení doplnku stravy pomáha rebríček posilňovať prácu imunitného systému v boji proti parazitom a chrániť pred recidívou v blízkej budúcnosti. Táto ingrediencia nebola vybraná náhodou za BacteOFF proti červom.

Extrakt z čiernej rasce:

Olej z čiernej rasce sa v čínskej tradičnej medicíne používa už po stáročia. Je cenený pre svoju schopnosť urýchliť hojenie poškodených tkanív, zmierniť zápaly a dezinfikovať organizmus. Silný účinok čiernej rasce je založený na vysokej koncentrácii organických zlúčenín, ktoré majú schopnosť spôsobiť ochrnutie nervovej sústavy červom a človeku ich bezbolestne odstrániť z tela prirodzenou cestou. Americkí vedci, ktorí uskutočnili štúdie o účinku oleja z čiernych semien, dokázali potvrdiť schopnosť tejto rastliny urýchliť likvidáciu parazitov, posilniť imunitný systém a očistiť telo od toxínov a odpadových látok od červov.

Cibuľový extrakt:

Cibuľa sa aktívne používa v orientálnom varení ako jedna z hlavných ingrediencií na prípravu rôznych jedál a šalátov. Táto voľba nebola urobená náhodou. Cibuľa je zdrojom cenných stopových prvkov a vitamínov, z ktorých hlavným je vitamín C. Užívanie tejto zložky pomáha normalizovať funkciu tráviaceho systému, čistiť črevá, odstraňovať nadúvanie, zápchu a hnačku. Je tiež výborným zdrojom energie a vitality.

Kyselina citrónová:

Kyselina citrónová sa prvýkrát objavila vo Švédsku v 18. storočí. Za jeho tvorcu je považovaný lekárnik Karl Scheele. Kyselina citrónová je svojou štruktúrou kryštalická látka s výraznou kyslou chuťou. V súčasnosti je kyselina citrónová jednou z hlavných zložiek pri výrobe rôznych liekov proti parazitom, hnidám, všiam. Škodlivé baktérie pod jeho vplyvom strácajú aktivitu a schopnosť rozmnožovania a vytvorené kyslé prostredie prispieva k rýchlejšiemu rozkladu vajíčok červov a lariev. Vďaka prítomnosti kyseliny citrónovej pomáha BacteOFF na ošetrenie parazitom nielen zbaviť sa žijúcich dospelých, ale aj zabrániť ich opätovnému výskytu v tele.

BacteOFF ako používať: Doplnok stravy užívajte pravidelne v odporúčanom dávkovaní, 2-krát denne, pol hodiny pred jedlom. Pokračujte v užívaní 1 mesiac. Po konzultácii s lekárom je možné použiť aj na profylaxiu.

BacteOFF – kúpiť, objednať, dodávka

Mnoho kupujúcich hľadá tieto kvapky v lekárňach, ale je dosť ťažké ich nájsť na sklade. Pokiaľ sa nám podarilo zistiť, tento doplnok stravy sa predáva iba na internete. Môžete si ho objednať bez lekárskeho predpisu a dostať ho s doručením na najbližšiu poštu alebo k vám domov. Za tovar môžete zaplatiť po obdržaní. Skôr ako sa rozhodnete BacteOFF kúpiť na Slovensku, dôrazne vám odporúčame dohodnúť si stretnutie so svojím lekárom a koordinovať s ním používanie tohto produktu.

BacteOFF názory:

Celá rodina pila kvapky. Za 2 mesiace sa im podarilo parazitov zbaviť. Nevšimol som si žiadne nedostatky.

Pekný a vysoko kvalitný produkt. Pravdepodobne jeden z najúčinnejších doplnkov stravy. Rozhodol som sa BacteOFF objednať na radu lekára, keď som mal helmintiázu. Teraz beriem kvapky 2x do roka na profylaxiu.

BacteOFF cena lacnejšie ako lieky v lekárni. Počas používania som nezaznamenal žiadne vedľajšie účinky ani alergické reakcie.

Nebol som si istý, či som nakazený parazitmi. Ale rozhodla sa podstúpiť antiparazitárnu terapiu, aby tomu zabránila. Vybral som si tieto kvapky, pretože sú založené na prírodných zložkách. S výsledkom som spokojný.

Objednať