Friocard Česká republika – přírodní lék na hypertenzi


tobolky pro normalizování tlaku v teplém období

– zabraňuje tvorbě krevních sraženin, posiluje cévní stěny, zabraňuje jejich ucpání, snižuje krevní tlak
– snižuje krevní tlak, zmírňuje podrážděnost aúnavu, upravuje srdeční frekvenci a zabraňuje srdeční arytmii
– normalizuje krevní tlak, zlepšuje cirkulaci krve v mozku, uklidňuje nervový systém, rozšiřuje cévy

Objednat

Letní vedro s hypertenzí je dalším rizikovým faktorem a může vést k vážným poruchám v kardiovaskulárním systému. Při vysokých teplotách vzduchu by lidé náchylní k vysokému krevnímu tlaku měli být opatrnější ohledně svého zdraví. Jedná se o dodržování zdravé výživy a vodní bilance, užívání antihypertenziv předepsaných lékařem a další doporučení. Odborníci doporučují snížit riziko tepla a jeho účinků na srdce:

 • Vyvarujte se dlouhodobému vystavení slunci.
 • Pravidelně měřte krevní tlak tonometrem.
 • Noste co nejsvětlejší oblečení ve světlých barvách a klobouk.
 • Nechoďte ven mezi 12: 00-16: 00.
 • Eliminujte těžkou fyzickou aktivitu, alkohol, stres.
 • Udržujte zdravý životní styl.
 • Snižte příjem soli a koření.
 • Užívejte pomocné doplňky stravy k regulaci tlaku.

Friocard – cena, recenze, jak to funguje?

Friocard na snížení krevního tlaku jsou přírodní kapsle, které se v posledních letech staly skutečným vědeckým průlomem. Unikátní komplex je speciálně navržen pro lidi, kteří mají zájem o podporu zdraví kardiovaskulárního systému (zejména v horkém počasí). Na rozdíl od tradičních lékárenských pilulek obsahuje tento produkt pouze 100% bezpečných rostlinných složek. Jakmile je v těle, vzorec okamžitě zmírňuje příznaky hypertenze, reguluje práci srdečního svalu, rozšiřuje lumen cév a stabilizuje celkovou pohodu. Užíváním výživového doplňku denně po dobu 1 měsíce můžete dosáhnout dobrých výsledků při řešení stávajících zdravotních problémů.

Friocard jak to funguje?

Indikace pro použití:

 • Bolest hlavy.
 • Tinnitus.
 • Rychlý tep.
 • Vysoká srdeční frekvence.
 • Tmavé kruhy před očima.
 • Nevolnost a závratě.
 • Stav extrémní únavy.
 • Zvýšené pocení.
 • Dušnost.

Friocard přírodní lék na hypertenzi má oproti svým protějškům mnoho užitečných vlastností a výhod. Zároveň je však produkt naprosto stabilní, nezpůsobuje vedlejší účinky a závislost během používání. Vzorec obsahuje sadu jedinečných složek, vitamínů a rostlinných výtažků. Komplex má pozitivní vliv na posílení nervového a kardiovaskulárního systému, ředí krev a čistí krevní cévy od špatného cholesterolu. Pravidelné používání tohoto inovativního vzorce vám poskytne zcela nový přístup k řešení vašeho problému a pomůže snížit pravděpodobnost komplikací.

Mnoho odborníků doporučuje užívat Friocard na snížení hladiny cholesterolu, protože je to jedna z příčin chronické hypertenze a přetrvávajícího vysokého krevního tlaku. Normalizace metabolických procesů a spalování tuků jsou také dalšími výhodami tohoto vzorce. Tobolky pomáhají normalizovat činnost srdce a zabraňují tvorbě krevních sraženin.

Friocard jak používat? Tobolky jsou určeny pro vnitřní použití. Optimální denní příspěvek najdete v doplňkových pokynech. Pečlivě si ji přečtěte a dodržujte všechna bezpečnostní opatření. Poraďte se se svým lékařem o užívání tohoto přípravku.

Friocard recenze:

S nástupem léta jsem měl neustále problémy s vysokým krevním tlakem. V takových okamžicích se moje aktivita snížila, jen jsem tam ležel a nemohl nic dělat. Na radu mého přítele lékaře jsem se rozhodl Friocard objednat. Tento produkt pomáhá vyhnout se nepříjemným příznakům i v nejintenzivnějším horku. Cítím se mnohem lépe a mohu normálně pracovat, i když je venku vysoká teplota.

Byl jsem rád, když jsem zjistil, že je to nyní možné na internetu Friocard koupit v České republice. Moje žena vzala tento doplněk stravy a výsledky ji potěšily. Ale na nějakou dobu produkt z našeho trhu zmizel, takže jsem si ho musel objednat prostřednictvím svých zahraničních přátel. S příchodem oficiálních webových stránek v naší zemi je vše mnohem jednodušší. Mohu podat žádost a obdržet zásilku kurýrem za 2-3 dny.

Matka mého manžela trpí hypertenzí a my se jí vždy snažíme pomoci vyrovnat se s tímto onemocněním. Na doporučení lékaře jsme jí objednali tyto tobolky. Byl jsem příjemně překvapen Friocard cena, ale ještě více potěšen výsledky aplikace. Během několika minut po první pilulce se zbavila bolesti hlavy a tlak se vrátil k normálu. Produkt je opravdu efektivní, proto ho doporučujeme dalším lidem.

Friocard – koupit, objednat, dodávka

Oficiální prodej se provádí pouze prostřednictvím webových stránek výrobce, odkaz, který ponecháme v popisu. Chcete-li zadat objednávku, musí vám být více než 18 let, vyplnit objednávkový formulář a uvést dodací adresu. Další informace získáte u specialisty call centra.

Pozornost! Informace na této stránce slouží pouze pro informační účely a nelze je považovat za alternativu odborného posudku. Neprodáváme nic a zříkáme se jakékoli odpovědnosti týkající se účinnosti nebo bezpečnosti doplňků výživy uvedených v této recenzi. Vždy se obraťte na svého lékaře.

Objednat