Friocard Latvija – dabisks līdzeklis pret hipertensiju


kapsulas spiediena normalizēšanai gada siltajā laikā

– novērš trombu veidošanos, stiprina asinsvadu sieniņas, novērš to nosprostošanos un samazina spiedienu
– pazemina arteriālo spiedienu, mazina aizkaitināmību unnogurumu, samazina aritmijas biežumu
– normalizē arteriālo spiedienu, uzlabo asins plūsmu uz galvas smadzenēm, nomierina nervu sistēmu, paplašina asinsvadus

Pasūtiet

Vasaras karstums ar hipertensiju ir papildu riska faktors un var izraisīt nopietnus sirds un asinsvadu sistēmas traucējumus. Augstā gaisa temperatūrā cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz paaugstinātu asinsspiedienu, vajadzētu būt uzmanīgākiem par savu veselību. Tas attiecas uz veselīga uztura un ūdens līdzsvara ievērošanu, ārsta nozīmētu antihipertensīvu zāļu lietošanu un citiem ieteikumiem. Lūk, ko eksperti iesaka samazināt siltuma risku un tā ietekmi uz sirdi:

 • Izvairieties no ilgstošas saules iedarbības.
 • Regulāri izmēra asinsspiedienu, izmantojot tonometru.
 • Valkājiet pēc iespējas vieglāku apģērbu gaišās krāsās, kā arī cepuri.
 • Neiet ārā no pulksten 12:00 līdz 16:00.
 • Novērst smagas fiziskās aktivitātes, alkoholu, stresu.
 • Uzturēt veselīgu dzīvesveidu.
 • Samaziniet sāls un garšvielu uzņemšanu.
 • Spiediena regulēšanai paņemiet papildu pārtikas piedevas.

Friocard – cena, atsauksmes, kā tas darbojas?

Friocard lai pazeminātu asinsspiedienu ir dabīgas kapsulas, kas pēdējos gados ir kļuvušas par īstu zinātnisku sasniegumu. Unikālais komplekss ir īpaši izstrādāts cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti atbalstīt sirds un asinsvadu sistēmas veselību (īpaši karstā laikā). Atšķirībā no tradicionālajām aptieku tabletēm, šis produkts satur tikai 100% drošas augu izcelsmes sastāvdaļas. Formula, nonākot organismā, uzreiz atvieglo hipertensijas simptomus, regulē sirds muskuļa darbu, paplašina asinsvadu lūmenu un stabilizē vispārējo labsajūtu. Lietojot uztura bagātinātāju katru dienu 1 mēnesi, jūs varat sasniegt labus rezultātus, risinot esošās veselības problēmas.

Friocard kā tas darbojas?

Lietošanas indikācijas:

 • Galvassāpes.
 • Troksnis ausīs.
 • ātra sirdsdarbība.
 • Augsta sirdsdarbība.
 • Tumši loki acu priekšā.
 • Slikta dūša un reibonis.
 • Galēja noguruma stāvoklis.
 • Paaugstināta svīšana.
 • Elpas trūkums.

Friocard dabisks līdzeklis pret hipertensiju ir daudz noderīgu īpašību un priekšrocību salīdzinājumā ar kolēģiem. Bet tajā pašā laikā produkts ir absolūti stabils, lietošanas laikā neizraisa blakusparādības un atkarību. Formula satur unikālu sastāvdaļu, vitamīnu un augu ekstraktu komplektu. Komplekss pozitīvi ietekmē nervu un sirds un asinsvadu sistēmu nostiprināšanu, atšķaida asinis un attīra asinsvadus no sliktā holesterīna. Regulāra šīs novatoriskās formulas izmantošana sniegs jums pilnīgi jaunu pieeju problēmas risināšanai un palīdzēs samazināt komplikāciju iespējamību.

Daudzi eksperti iesaka lietot Friocard lai pazeminātu holesterīna līmeni, jo tas ir viens no hroniskas hipertensijas un pastāvīgi augsta asinsspiediena cēloņiem. Metabolisma procesu normalizēšana un tauku sadedzināšana ir arī šīs formulas papildu priekšrocības. Kapsulas palīdz normalizēt sirds darbību un novērst asins recekļu veidošanos.

Friocard kā lietot? Kapsulas ir paredzētas iekšējai lietošanai. Lai iegūtu optimālo dienas naudu, skatiet papildinājuma instrukcijas. Rūpīgi izlasiet to un ievērojiet visus drošības pasākumus. Par šī produkta lietošanu konsultējieties ar ārstu.

Atsauksmes:

Sākoties vasarai, man pastāvīgi bija problēmas ar paaugstinātu asinsspiedienu. Tādos brīžos mana aktivitāte samazinājās, es vienkārši tur gulēju un neko nevarēju izdarīt. Pēc mana ārsta drauga ieteikuma es nolēmu Friocard pasūtīt. Šis produkts palīdz izvairīties no nepatīkamiem simptomiem pat visintensīvākajā karstumā. Es jūtos daudz labāk un varu normāli strādāt pat tad, ja ārā ir augsta temperatūra.

Es priecājos, kad uzzināju, ka tagad tas ir iespējams internetā Friocard nopirkt Latvijā. Mana sieva lietoja šo uztura bagātinātāju un bija apmierināta ar rezultātiem. Bet kādu laiku produkts pazuda no mūsu tirgus, tāpēc man tas bija jāpasūta caur saviem ārzemju draugiem. Līdz ar oficiālās vietnes parādīšanos mūsu valstī viss ir kļuvis daudz vieglāk. Es varu ievietot pieteikumu un saņemt sūtījumu ar kurjeru 2-3 dienu laikā.

Mana vīra māte cieš no hipertensijas, un mēs vienmēr cenšamies viņai palīdzēt tikt galā ar šo kaiti. Pēc ārsta ieteikuma mēs viņai pasūtījām šīs kapsulas. Es biju patīkami pārsteigts par Friocard cena, bet vēl vairāk priecājos par pieteikuma rezultātiem. Dažu minūšu laikā pēc pirmās tabletes viņa atbrīvojās no galvassāpēm un spiediens normalizējās. Produkts ir patiešām efektīvs, tāpēc mēs iesakām to citiem cilvēkiem.

Friocard – nopirkt, pasūtīt, piegādāt

Oficiālā pārdošana tiek veikta tikai caur ražotāja vietni, saiti, uz kuru mēs atstāsim aprakstā. Lai veiktu pasūtījumu, jums jābūt vecākam par 18 gadiem, jāaizpilda pasūtījuma veidlapa un jānorāda piegādes adrese. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar zvanu centra speciālistu.

Uzmanību! Šajā lapā sniegtā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, un to nevar uzskatīt par alternatīvu ekspertu atzinumam. Mēs neko nepārdodam un neuzņemamies atbildību par šajā pārskatā uzrādīto uztura bagātinātāju efektivitāti vai drošību. Vienmēr sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pasūtiet