Friocard Lietuva – natūrali priemonė nuo hipertenzijos


kapsulės spaudimui normalizuoti šiltuoju metų laiku

– sumažina arterinį spaudimą, nuima susijaudinimą ir nuovargį, sumažina aritmijos dažnį
– sumažina trombozės riziką, sutvirtina kraujagyslių sieneles, neleidžia joms užakėti, sumažina spaudimą
– normalizuoja arterinį spaudimą, pagerina kraujotaką prie galvos smegenų, nuramina nervų sistemą, platina kraujagysles

Uzsisakyti dabar

Vasaros karštis su hipertenzija yra papildomas rizikos veiksnys ir gali sukelti rimtų širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų. Esant aukštai oro temperatūrai, linkę į aukštą kraujospūdį žmonės turėtų būti atsargesni dėl savo sveikatos. Tai susiję su sveikos mitybos ir vandens balanso laikymusi, gydytojo paskirtų antihipertenzinių vaistų vartojimu ir kitomis rekomendacijomis. Štai ką ekspertai pataria sumažinti šilumos ir jos poveikio širdžiai riziką:

 • Venkite ilgalaikio saulės poveikio.
 • Reguliariai matuokite kraujospūdį tonometru.
 • Dėvėkite kuo lengvesnius šviesių spalvų drabužius ir kepurę.
 • Neikite į lauką 12: 00-16: 00.
 • Pašalinkite sunkų fizinį krūvį, alkoholį, stresą.
 • Laikykitės sveiko gyvenimo būdo.
 • Sumažinkite druskos ir prieskonių suvartojimą.
 • Norėdami reguliuoti slėgį, gerkite pagalbinius maisto papildus.

Friocard – kaina, atsiliepimai, kaip tai veikia?

Friocard kraujospūdžiui sumažinti yra natūralios kapsulės, pastaraisiais metais tapusios tikru mokslo laimėjimu. Unikalus kompleksas yra specialiai sukurtas žmonėms, norintiems palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatą (ypač karštu oru). Skirtingai nuo tradicinių vaistinių tablečių, šiame produkte yra tik 100% saugių vaistažolių ingredientų. Patekusi į organizmą, formulė akimirksniu palengvina hipertenzijos simptomus, reguliuoja širdies raumens darbą, plečia kraujagyslių spindį ir stabilizuoja bendrą savijautą. Kasdien vartodami maisto papildą 1 mėnesį, galite pasiekti gerų rezultatų spręsdami esamas sveikatos problemas.

Friocard kaip tai veikia?

Friocard Vartojimo indikacijos:

 • Galvos skausmas.
 • Spengimas ausyse.
 • Greitas širdies plakimas.
 • Aukštas širdies ritmas.
 • Tamsūs ratilai prieš akis.
 • Pykinimas ir galvos svaigimas.
 • Didžiulio nuovargio būsena.
 • Padidėjęs prakaitavimas.
 • Dusulys.

Friocard natūrali priemonė nuo hipertenzijos turi daug naudingų savybių ir pranašumų prieš savo kolegas. Bet tuo pačiu metu produktas yra visiškai stabilus, vartojimo metu nesukelia šalutinio poveikio ir priklausomybės. Formulėje yra unikalių ingredientų, vitaminų ir augalinių ekstraktų rinkinys. Kompleksas teigiamai veikia nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemų stiprinimą, retina kraują ir valo kraujagysles nuo blogojo cholesterolio. Reguliarus šios naujoviškos formulės naudojimas suteiks jums visiškai naują požiūrį į problemos sprendimą ir padės sumažinti komplikacijų tikimybę.

Daugelis ekspertų pataria vartoti Friocard sumažinti cholesterolio kiekį, nes tai yra viena iš lėtinės hipertenzijos ir nuolatinio aukšto kraujospūdžio priežasčių. Metabolizmo procesų normalizavimas ir riebalų deginimas taip pat yra papildoma šios formulės nauda. Kapsulės padeda normalizuoti širdies veiklą ir išvengti kraujo krešulių susidarymo.

Friocard kaip naudotis? Kapsulės yra skirtos vidiniam vartojimui. Norėdami sužinoti optimalią dienos normą, žiūrėkite priedo instrukcijas. Atidžiai perskaitykite ir laikykitės visų saugos priemonių. Dėl šio produkto vartojimo pasitarkite su gydytoju.

apžvalgos Lietuva:

Prasidėjus vasarai nuolat turėjau problemų dėl padidėjusio kraujospūdžio. Tokiomis akimirkomis mano aktyvumas sumažėjo, aš tiesiog gulėjau ir nieko negalėjau padaryti. Gavęs draugo gydytojo patarimą, nusprendžiau užsakyti. Šis produktas padeda išvengti nemalonių simptomų net esant stipriausiai kaitrai. Jaučiuosi daug geriau ir galiu dirbti normaliai, net kai lauke aukšta temperatūra.

Džiaugiausi sužinojusi, kad dabar tai įmanoma internete Friocard pirkti Lietuvoje. Mano žmona vartojo šį maisto papildą ir buvo patenkinta rezultatais. Bet kurį laiką produktas dingo iš mūsų rinkos, todėl turėjau jį užsisakyti per savo draugus iš užsienio. Mūsų šalyje atsiradus oficialiai svetainei, viskas tapo daug lengviau. Aš galiu pateikti paraišką ir gauti siuntinį kurjeriu per 2-3 dienas.

Mano vyro motina kenčia nuo hipertenzijos ir mes visada stengiamės padėti jai susidoroti su šia liga. Gydytojui rekomendavus, mes jai užsisakėme šias kapsules. Mane maloniai nustebino Friocard kaina, bet dar labiau patenkinta programos rezultatais. Per kelias minutes po pirmosios tabletės ji atsikratė galvos skausmo ir slėgis normalizavosi. Produktas yra tikrai efektyvus, todėl rekomenduojame jį kitiems žmonėms.

Teta paėmė šias kapsules ir jos slėgio padidėjimas pradėjo pastebimai rečiau. Jai dabar 89 metai ir šiam amžiui ji yra gana aktyvi ir linksma.

Friocard – pirkti, užsisakyti, pristatyti

Oficialus Friocard pardavimas atliekamas tik per gamintojo svetainę, nuorodą, kurią paliksime aprašyme. Norėdami pateikti užsakymą, turite būti vyresnis nei 18 metų, užpildyti užsakymo formą ir pateikti pristatymo adresą. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į skambučių centro specialistą.

Dėmesio! Šiame puslapyje pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams ir negali būti laikoma ekspertų nuomonės alternatyva. Mes nieko neparduodame ir neprisiimame jokios atsakomybės dėl šioje apžvalgoje pateiktų maisto papildų veiksmingumo ar saugumo. Visada pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Uzsisakyti dabar