Mini HD LED Projektor Česká republika – pro dětský pokoj

NOVÁ AKTUALIZOVANÁ VERZE!!! NYNÍ JE JAS 1000 LUMENŮ!!!

– Sledujte své oblíbené filmy a seriály jako nikdy předtím
– Lehký, kapesní a snadno přenosný.
– Snadné a jednoduché připojení k více zdrojům videa!!

Objednat

Mnoho rodičů má často otázku ohledně nákupu různých multimediálních zařízení do dětského pokoje. Z vývoje technologií a nových trendů není úniku. Proč utrácet spoustu peněz za nákup televize a riskovat, že si ji děti rozbijí nebo si ji pustí? Dnes můžete problém vyřešit mnohem jednodušší – Mini HD LED Projektor pro dětský pokoj vám s tím pomůže. Sestavení a připojení zařízení zabere jen pár minut. Poté budete muset nasměrovat paprsek světla na zeď a v odrazu získáte jasný a jasný obraz ve vysokém rozlišení. Zjevnou výhodou tohoto systému je absence zbytečných vodičů a kabelů.

Mini HD LED Projektor – cena, recenze, jak to funguje?

Připojení je přes HDMI nebo USB výstup, což vám umožní připojit projektor k mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku. Kromě dětského pokoje je vhodné použít Mini HD LED Projektor pro domácnost a kancelář. Díky své malé velikosti a nízké hmotnosti nevytváří zařízení žádné další zatížení v batohu nebo dokonce v kapse. Můžete dosáhnout skvělých výsledků a ušetřit spoustu peněz.

1. Velká obrazovka.

Přenos obrazu pomocí Mini HD LED Projektor z mobilu na velkou obrazovku je jednou z nejdůležitějších výhod této technologie. Optimální rychlost expanze je 640 x 360. To bude stačit k získání dobrého a jasného obrazu na jakémkoli povrchu. Projektor můžete použít nejen k zábavě. Je mnohem pohodlnější místo notebooku sledovat výukové programy nebo přednášky na velké obrazovce. No a kde bez zábavy. Jen si představte, kolik emocí bude mít vaše dítě z hraní videoher na tak velkém monitoru.

2. Hodnota za peníze a příležitosti.

Moderní televizory s tak velkou úhlopříčkou jsou velmi drahé. Ale teď mluvíme o dětském pokoji, kde neustále létají míčky, hračky a různé jiné předměty. Šance na poškození televizního displeje jsou příliš vysoké. V případě projektoru nic neriskujete. Nástěnná projekce je jedním z nejbezpečnějších způsobů přenosu videa nebo fotografií.

3. Bezpečné pro zrak.

Každý ví, že dlouhodobé vystavení monitoru nebo televizní obrazovce negativně ovlivňuje vidění. To je obzvláště nebezpečné v dětství, kdy vidění ještě není zcela vytvořeno a zatížení očí se zdvojnásobuje. Vědci považují projekci na zeď za jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak konzumovat videoobsah pro oči. Mini HD LED Projektor jak to funguje:

 • Mírný jas.
 • Absence blikání nepolapitelná lidskému oku.
 • Velké písmo.
 • Schopnost být za 3 metry obrazu.

Mini HD LED Projektor Česká republika je nejlepším řešením pro rodiče, kteří se starají o zdraví svého dítěte. S tímto zařízením můžete vyřešit mnoho úkolů: od zábavy po vzdělávání a práci.

4. Kompaktnost a všestrannost.

V dětském pokoji má každý centimetr volného místa svou váhu ve zlatě. To je důvod, proč mnoho rodičů činí rozhodnutí Mini HD LED Projektor koupit v České republice. Díky své malé velikosti lze toto zařízení umístit kamkoli a poté rychle složit do krabice šetřící místo. Můžete ušetřit místo a získat další hrací plochu. Díky těmto vlastnostem lze zařízení vzít s sebou vždy na dovolenou nebo na piknik.

5. Pevnost a trvanlivost.

Tělo je vyrobeno z vysoce pevných materiálů. Tento model nemá v pouzdře žádné ostré rohy, což je pro děti bezpečné. Vysoce kvalitní plast a vnitřní chladicí systém zabrání přehřátí zařízení i po mnoha hodinách práce. LED lampy mají pracovní cyklus více než 50 tisíc hodin, takže tento multimediální systém budete mít po mnoho dalších let.

Mini HD LED Projektor – koupit, objednat, dodávka

Mini HD LED Projektor jak používat? Před prvním použitím si pozorně přečtěte pokyny. Umístěte projektor do optimální vzdálenosti od stěny nebo plátna. K připojení k mobilnímu zařízení použijte USB nebo HDMI. Nasměrujte světelný tok a pomocí ovládacího panelu nastavte obraz co nejjasnější. Užijte si sledování svých oblíbených karikatur, televizních seriálů, vzdělávacích videí a také fotografií a hudby.

Zde je jen několik důvodů, proč dnes více a více lidí chce Mini HD LED Projektor objednat:

 • Mini HD LED Projektor cena je desetkrát levnější než náklady na televizi nebo jiná zařízení.
 • Velké měřítko obrazu a jasný obraz nezkazí oči.
 • Rychlá a pohodlná instalace a konfigurace.
 • Zvýšený zájem dětí o tuto možnost sledování jejich oblíbených filmů nebo karikatur.
 • Vysoce kvalitní a ekologické materiály.
 • Video ve vysokém rozlišení s jasem až 1 000 lumenů.
 • Podpora všech možných video formátů.
 • Nízká hmotnost a kompaktní velikost.

Pokud pochybujete o efektivitě tohoto zařízení, doporučujeme navštívit oficiální online obchod a přečíst si kupce v hodnotě Mini HD LED Projektor recenze. To opět potvrdí výhody používání tohoto projektoru, protože 98% kupujících je spokojeno.