MINI HD LED Projektor Slovensko – do detskej izby

NOVÁ AKTUALIZOVANÁ VERZIA!

– Pozerajte vaše obľúbené filmy a seriály ako nikdy predtým
– Ľahký, vreckový a ľahko prenášateľný.
– Ľahké a jednoduché pripojenie s viacerými zdrojmi videa!!

Objednať

Mnoho rodičov má často otázku ohľadom nákupu rôznych multimediálnych zariadení do detskej izby. Z vývoja technológií a nových trendov niet úniku. Prečo utrácať veľa peňazí za nákup televízora a riskovať, že ho deti rozbijú alebo si ho spadnú? Dnes môžete problém vyriešiť oveľa jednoduchšie – MINI HD LED Projektor do detskej izby vám s tým pomôže. Zostavenie a pripojenie zariadenia bude trvať iba pár minút. Potom budete musieť nasmerovať lúč svetla na stenu a v odraze získate jasný a jasný obraz vo vysokom rozlíšení. Zjavnou výhodou tohto systému je absencia nepotrebných drôtov a káblov.

MINI HD LED Projektor – cena, recenzie, ako to funguje?

Pripojenie je cez HDMI alebo USB výstup, ktorý umožňuje pripojenie projektora k mobilnému telefónu, tabletu alebo notebooku. Okrem detskej izby je vhodné použiť MINI HD LED Projektor pre dom a kanceláriu. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti zariadenie nevytvára žiadne ďalšie zaťaženie v batohu alebo dokonca vo vrecku. Môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky a ušetriť veľa peňazí.

1. Veľká obrazovka.

Prenos obrázka pomocou MINI HD LED Projektor z mobilu na veľkú obrazovku je jednou z najdôležitejších výhod tejto technológie. Optimálna rýchlosť expanzie je 640 x 360. Bude to stačiť na získanie dobrého a jasného obrazu na akomkoľvek povrchu. Projektor môžete využívať nielen na zábavu. Oveľa pohodlnejšie je namiesto notebooku sledovať výukové programy alebo prednášky na veľkej obrazovke. No a kde bez zábavy. Len si predstavte, koľko emócii bude mať vaše dieťa od hrania videohier na takom obrovskom monitore.

2. Hodnota za peniaze a príležitosti.

Moderné televízory s takou veľkou uhlopriečkou sú veľmi drahé. Teraz však hovoríme o detskej izbe, kde neustále lietajú lopty, hračky a rôzne iné predmety. Šanca na poškodenie televízneho displeja je príliš vysoká. V prípade projektora nič neriskujete. Projekcia na stenu je jedným z najbezpečnejších spôsobov prenosu videa alebo fotografií.

3. Bezpečné pre zrak.

Každý vie, že dlhodobé vystavenie monitoru alebo televíznej obrazovke negatívne ovplyvňuje videnie. To je obzvlášť nebezpečné v detstve, keď zrak ešte nie je úplne formovaný a zaťaženie očí sa zdvojnásobuje. Vedci považujú premietanie na stenu za jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako spotrebovať videoobsah pre oči. MINI HD LED Projektorako to funguje:

 • Mierny jas.
 • Neprítomnosť blikania nepolapiteľného pre ľudské oko.
 • Veľké písmo.
 • Schopnosť byť nad 3 metre obrazu.

MINI HD LED Projektor Slovensko je najlepším riešením pre rodičov, ktorí sa starajú o zdravie svojho dieťaťa. S týmto zariadením môžete vyriešiť veľa úloh: od zábavy po vzdelávanie a prácu.

4. Kompaktnosť a všestrannosť.

V detskej izbe má každý centimeter voľného miesta cenu zlata. To je dôvod, prečo mnoho rodičov urobí rozhodnutie o MINI HD LED Projektor kúpiť na Slovensku. Vďaka svojej zmenšenej veľkosti je možné tento spotrebič umiestniť kdekoľvek a potom ho rýchlo zložiť do krabice šetriacej miesto. Môžete ušetriť miesto a získať ďalšiu hraciu plochu. Vďaka týmto vlastnostiam je možné zariadenie vziať so sebou vždy na dovolenku alebo na piknik.

5. Pevnosť a odolnosť.

Telo je vyrobené z vysoko pevných materiálov. Tento model nemá v kufríku žiadne ostré rohy, čo ho robí bezpečnými pre deti. Kvalitný plast a vnútorný chladiaci systém zabraňujú prehriatiu zariadenia aj po mnohých hodinách práce. LED žiarovky majú pracovný cyklus viac ako 50 tisíc hodín, takže tento multimediálny systém budete mať ešte roky.

MINI HD LED Projektor – kúpiť, objednať, dodávka

MINI HD LED Projektor ako používať? Pred prvým použitím si pozorne prečítajte pokyny. Umiestnite projektor do optimálnej vzdialenosti od steny alebo plátna. Na pripojenie k vášmu mobilnému zariadeniu použite USB alebo HDMI. Nasmerujte svetelný prúd a pomocou ovládacieho panela nastavte čo najjasnejší obraz. Príjemné sledovanie vašich obľúbených karikatúr, televíznych seriálov, vzdelávacích videí, ako aj fotografií a hudby.

Tu je len niekoľko dôvodov, prečo čoraz viac ľudí chce v týchto dňoch MINI HD LED Projektor objednať:

 • MINI HD LED Projektor cena je desaťkrát lacnejšie ako cena televízora alebo iného zariadenia.
 • Veľká mierka obrazu a jasný obraz oči nepokazia.
 • Rýchla a pohodlná inštalácia a konfigurácia.
 • Zvýšený záujem detí o túto možnosť sledovania ich obľúbených filmov alebo karikatúr.
 • Vysoko kvalitné a ekologické materiály.
 • Video vo vysokom rozlíšení s jasom až 1 000 lúmenov.
 • Podpora všetkých možných video formátov.
 • Ľahká a kompaktná veľkosť.

Ak pochybujete o účinnosti tohto zariadenia, odporúčame vám navštíviť oficiálny online obchod a prečítať si kupujúcich v hodnote MINI HD LED Projektor názory. To opäť potvrdí výhody používania tohto projektora, pretože 98% kupujúcich je spokojných.