Moleculica Slovensko – krém proti starnutiu

PERFEKTNÁ STAROSTLIVOSŤ NA MOLEKULÁRNEJ ÚROVNI

– Čistí, zvlhčuje a vyživuje
– Vyrovnáva textúru
– Uhladzuje vrásky
– Osvetľuje tmavé škvrny

Objednať

Problémy s kožnými zmenami súvisiacimi s vekom sa týkajú absolútne každej ženy staršej ako 35 rokov. Na tvári sa prejaví predovšetkým výskyt vrások, suchosť, začervenanie a strata pružnosti pokožky. Na zvládnutie tejto situácie je potrebné používať účinnú kozmetiku. Dnes vám chceme predstaviť jedinečný komplex Moleculica Slovensko, ktorý sa skladá z 3 rôznych produktov: denný krém, nočný krém a maska proti starnutiu pokožky. Každý druh kozmetiky je možné používať oddelene od ostatných, ale pre lepšie výsledky je lepšie ich kombinovať. V tejto recenzii sa zmienime o výhodách tejto súpravy a o tom, ako ju môžete používať.

Moleculica – cena, recenzie, ako to funguje?

Správna starostlivosť o pokožku tváre vás môže omladiť o 10–15 rokov od biologického veku. Trh s kozmetikou prekypuje rôznymi výrobkami, takže môže byť príliš ťažké vybrať si ten najvhodnejší výrobok pre seba. Prečo poprední európski odborníci odporúčajú Moleculica krém proti starnutiu? Toto je osvedčený 100% prírodný vzorec založený na nanotechnológii a prospešných mikročasticiach rastlín a minerálov.

Moleculica ako to funguje? Komplex dokonale zvlhčuje a vyživuje pokožku, vyhladzuje povrch od vrások a eliminuje hyperpigmentáciu. Denné používanie denných / nočných krémov vám umožňuje zachytiť častice kolagénu a elastínu a použitie pleťovej masky proti vráskam vám umožní zastaviť procesy predčasného starnutia. Komplex opakovane prešiel klinickými skúškami a zakaždým potvrdil vlastnosti deklarované výrobcom. Bioaktívne látky zlepšujú ochranné vlastnosti horných a hlbokých vrstiev epidermis, ako aj zvyšujú schopnosť regenerácie nových buniek.

Aké je tajomstvo vysokého výkonu produktu? Vedcom sa podarilo vytvoriť najpohodlnejší spôsob dodania výživných látok do buniek pokožky pomocou mikrokapsúl umiestnených vo vnútri krému. Vďaka svojej špeciálnej škrupine mikrokapsuly prenikajú pod kožu a dodávajú dôležité stopové prvky a vitamíny v plnom rozsahu. Toto je najnovšia technológia, ktorá nemá obdoby a je považovaná za jednu z najvyspelejších na trhu. Dnes s pomocou tohto komplexu môže každá žena napriek svojmu veku vyzerať mlado a krásne.

Moleculica krém proti vráskam zahŕňa širokú škálu dôležitých rastlinných zložiek. Hlavné sú kyselina hyalurónová, kolagén, elastín, éterické oleje a vitamíny. Receptúra zlepšuje metabolizmus a normalizuje mazové žľazy. Denné používanie krému vám umožňuje odstrániť hlboké výrazové čiary, ako aj jemné čiary na čele. Kozmetika je vysoko účinná proti tmavým kruhom pod očami a pomáha predchádzať strate vlhkosti bunkami hornej epidermálnej vrstvy. Mäkká textúra krému umožňuje jeho rýchle vstrebávanie do najhlbších vrstiev bez toho, aby zanechal zvyšky. Denný krém vytvára ochranu na celý deň pred účinkami ultrafialového žiarenia a iných agresívnych vonkajších faktorov. Nočný krém stimuluje produkciu vlastného kolagénu počas spánku a zlepšuje pružnosť pokožky. Moleculica omladzujúca pleťová maska pomôže vyhnúť sa rýchlemu starnutiu pokožky a strate jej prirodzených vlastností.

Moleculica – kúpiť, objednať, dodávka

Výhody, ktoré vám prinesú Moleculica objednať:

  • Jedinečná sada 3 kozmetických prípravkov za cenu jednej.
  • Iba prírodné a bezpečné prísady.
  • Nespôsobuje alergie ani podráždenie.
  • Vhodný pre všetky typy pleti.
  • Možno kombinovať s inými druhmi kozmetiky.
  • Hlboko vyživuje a omladzuje pokožku tváre na bunkovej úrovni.
  • Pomáha vám vyzerať o 15 rokov mladšie ako je váš skutočný vek.
  • Schválené poprednými svetovými dermatológmi a kozmetológmi.
  • Moleculica cena je porovnateľný s konkurenciou.

Moleculica ako používať:

Ranný krém je vhodné nanášať po sprchovaní alebo umytí tváre. Počkajte niekoľko minút, kým sa absorbuje (neutierajte ani neoplachujte). Pleťová maska sa nanáša najviac 3-krát týždenne po dobu 15-20 minút (najlepšie počas dňa). Pred spaním si naneste na pleť nočný krém a nechajte ho pôsobiť až do rána. Vďaka týmto jednoduchým pokynom budete vyzerať úžasne v každom veku.

Moleculica názory:

Priateľ mi dal túto sadu na narodeniny. Tieto krémy a masky som používala každý deň a po 2 týždňoch som videla dobrý efekt. Pleť bola skutočne hladšia a pružnejšia a vrásky úplne zmizli. Mám vysoký sklon k alergiám, ale pri používaní tejto kozmetiky sa neobjavili žiadne vedľajšie účinky.

S mojou citlivou pokožkou bolo hľadanie dobrej kozmetiky proti starnutiu vždy veľkou výzvou. Nedávno som sa na radu mojej kozmetičky rozhodla vyskúšať túto sadu. Chcem potvrdiť jeho užitočné vlastnosti a výhody. S touto úlohou odvádza skutočne vynikajúcu prácu. Navonok začala moja tvár vyzerať oveľa mladšie, hoci mám 51 rokov. Veľmi odporúčam všetkým.

Ak chcete Moleculica kúpiť na Slovensku, využite ponuku oficiálnych webových stránok a vyplňte online prihlášku hneď teraz. Bude to ideálne riešenie pre každého.

Objednať