Novaskin Slovensko – krém proti starnutiu


Vaše VÍŤAZSTVO nad starnutím

– VYHLADZUJE vrásky
– ZLEPŠUJE tón a textúru
– OBNOVUJE elasticitu
– SŤAHUJE póry

Objednať

Ženy sa vždy usilujú byť mladé a krásne. Keď máte 20 rokov, nemusíte vynaložiť ďalšie úsilie, pretože pokožka sa sama obnovuje a zostáva dokonale hladká. Po 30 rokoch sa však situácia prudko zhoršuje. Pod vplyvom vonkajších a vnútorných faktorov klesá obsah kolagénu v bunkách epidermálneho tkaniva. Prvá osoba, ktorá na tieto zmeny reagovala, je pokožka tváre, pretože je najjemnejšia. Vzhľad vrások, suchosť, odlupovanie, tmavé kruhy pod očami sú hlavné problémy, ktoré sa týkajú miliónov žien na celom svete.

V posledných rokoch sa rozšírili kozmetické procedúry na vyhladenie vrások pomocou injekcií botoxu. Ženy si ich vyberajú kvôli rýchlym výsledkom a relatívne nízkym nákladom. Poponáhľajte sa však a dohodnite si stretnutie s kozmetičkou. Najprv analyzujte možné vedľajšie účinky, ktoré na vás čakajú po injekcii Botoxu:

  • Krátka akcia. Po 3 až 4 mesiacoch účinok omladenia zmizne a vrásky sa vrátia. Tieto injekcie budete musieť urobiť najmenej 3-4 krát ročne, aby ste si udržali vizuálnu mladosť. Čím ste starší, tým kratší je interval medzi ošetreniami.
  • Chyby kozmetológov. V súčasnej dobe je veľmi ťažké nájsť kvalifikovaného a skúseného kozmetológa, ktorý dokáže správne vpichnúť Botox pod kožu. Mnoho začínajúcich profesionálov robí vážne chyby, ktoré môžu poškodiť vaše zdravie.
  • Alergická reakcia. Napriek prísľubom kozmetických salónov má mnoho žien po injekcii botoxu alergiu alebo zápal. Na zbavenie sa týchto vedľajších účinkov je často potrebné vyhľadať pomoc dermatológa.
  • Strata mimiky. Nadmerné podávanie botoxu môže narušiť funkciu tvárových svalov a viesť k strate prirodzeného výrazu vašej tváre. Úsmev bude napätý a ostatní si túto chybu okamžite všimnú.

Ak chcete dokonale hladkú pokožku bez bolestivých kozmetických procedúr a plastických operácií, použite najnovší vzorec na omladenie Novaskin Slovensko. Toto je revolučný objav vo svete krásy a zdravia, ktorý pomáha úplne zbaviť sa vrások za menej ako 1 mesiac doma! Nakoniec sa odborníkom podarilo vyvinúť univerzálny krém na tvár, ktorý dokáže odstrániť nielen známky predčasného starnutia pokožky, ale aj ich príčiny.

Novaskin – cena, recenzie, ako to funguje?

Novaskin krém proti starnutiu – Konečná alternatíva botoxu! Krém je založený na prírodných zložkách a vitamínoch potrebných na prirodzenú obnovu pokožky:

  • Prírodný kolagén. Najdôležitejší proteín požadovaný bunkami epidermálneho tkaniva na udržanie ich tvaru a ochranných vlastností.
  • Vitamín C. Urýchľuje proces omladenia, zlepšuje pružnosť pokožky a vyhladzuje vrásky. Podporuje bielenie pokožky.
  • Horčík. Pomáha udržať viac vlhkosti vo vnútri pokožky, má antibakteriálny účinok.
  • Citrónový extrakt. Urýchľuje mikrocirkuláciu krvi, zlepšuje lokálnu imunitu a eliminuje aj najhlbšie expresné čiary.

Novaskin ako to funguje?

Krém je určený na každodenné použitie. Do 15 minút po aplikácii sa účinná formulácia absorbuje a preniká do najhlbších vrstiev pokožky. Po 7 dňoch sa kontúra tváre vyrovná, jemné a hlboké vrásky zmiznú, pokožka sa stane zamatovou a hladkou. Po 4 týždňoch aplikácie budete vyzerať o 10-15 rokov mladšie, ako je váš skutočný vek. Podľa výrobcu je Novaskin krém proti vráskam schopný stimulovať produkciu vlastného kolagénu a tiež obnovuje metabolizmus. Patentovaná receptúra nespôsobuje podráždenie pokožky ani iné vedľajšie účinky, nemá žiadne špecifické kontraindikácie a je možné ju používať aj priebežne bez lekárskeho predpisu.

Novaskin názory:

I school Bola som jednou z najobľúbenejších a najkrajších dievčat. Teraz mám 34 rokov a aby som zostala pre mužov príťažlivá, vynaložila som veľké úsilie, aby som sa o seba starala: každodenná kondícia, zdravá strava, pravidelné návštevy kozmetičky a samozrejme vhodne zvolenej kozmetiky. Dnes mám najradšej Novaskin omladzujúca pleťová maska. Toto je najlepší krém proti vráskam, vďaka ktorému moja tvár konečne vyzerala mladšie. Vysoko odporucany!

Toto pleťové sérum používam viac ako 2 mesiace. Som veľmi potešený pozitívnymi zmenami! Pokožka bola hladšia, jemné linky na čele a hlboké vrásky zmizli. Nezaznamenal som žiadne vedľajšie účinky. A čo je najdôležitejšie, Novaskin cena je takmer 3 -krát lacnejšie ako náklady na procedúry v kozmetickom salóne.

Omylom som vyriešil Novaskin objednať, ale svoje rozhodnutie neľutujem. Krém je veľmi mastný a dobre hydratuje pokožku. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva žiadne zvyšky.

Novaskin – kúpiť, objednať, dodávka

Novaskin ako používať? Pred použitím si prečítajte pokyny na zadnej strane obalu. V prípade potreby sa poraďte so svojim lekárom.

Máte len jeden spôsob, ako Novaskin kúpiť na Slovensku – toto je oficiálna webová stránka výrobcu kozmetiky. Choďte a vyplňte online žiadosť práve teraz!

Objednať