Parazitol Slovensko – kapsuly na odstránenie parazitov z tela


SILNÝ ÚDER NA PARAZITOV

– Normalizuje gastrointestinálny trakt
– Zabraňuje opätovnej infekcii
– Zničí všetky druhy hlíst
– Dezinfikuje odpadové produkty parazitov

Objednať

Parazitol proti červom úplne očistí telo a obnoví poškodené tkanivá iba za 1 kurz! Tento prírodný doplnok výživy obsahuje zoznam silných zložiek, ktoré parazity paralyzujú počas 48 hodín a postupne ich prirodzene vylučujú z tela. Produkt je absolútne bezpečný pre tráviaci systém, obličky, pečeň a ďalšie orgány. Po použití týchto kapsúl dôjde u mnohých pacientov k obnoveniu funkcie gastrointestinálneho traktu, zlepšeniu obehového systému a eliminácii toxínov v priebehu niekoľkých týždňov. Odporúčané poprednými európskymi odborníkmi, dostupné cez pult. Vhodné pre všetky vekové kategórie (aj pre deti po konzultácii s pediatrom).

Parazitol – cena, recenzie, ako to funguje?

Prečo potrebujete Parazitol kapsuly na odstránenie parazitov z tela? V prvom rade preto, aby ste si boli istí svojím vlastným zdravím a všetkými členmi svojej rodiny. Parazity vstupujú do tela nepostrehnuteľne a každá osoba môže byť v nebezpečenstve. Hlavné spôsoby infekcie: neumytá zelenina a ovocie, kontakt s domácimi zvieratami, kúpanie v špinavých vodách, kontakt s pôdou, konzumácia tepelne neupraveného mäsa alebo rýb, trasenie rúk. Červy sú veľmi nebezpečné, pretože sa živia zdrojmi ľudského tela, v ktorých sa nachádzajú. Rýchlosť reprodukcie niektorých druhov červov je jednoducho fantastická: každý deň znesú až 240 000 vajíčok, z ktorých sa potom objavia nové larvy.

Odloženie liečby dokonca o 1 deň vystavuje vaše telo vážnemu nebezpečenstvu!

Prečo odborníci odporúčajú používať bylinné doplnky výživy na zbavenie sa parazitov? Táto metóda má výhody oproti liečbe antibiotikami. Ak sa používajú antibiotiká, užitočné baktérie sa ničia spolu so škodlivými, čo často spôsobuje oslabenie imunity a výskyt črevnej dysbiózy. Antibiotiká tiež veľmi zaťažujú pečeň, preto sú kontraindikované u ľudí s chronickými chorobami. Existuje veľa rôznych výhod pri výbere možnosti bylinného doplnku Parazitol na ošetrenie parazitom. Tento výrobok úplne čistí telo od parazitov a vajec, ale nemá žiadne vedľajšie účinky. Pomocou tejto metódy prevencie a eliminácie červov môžete vyriešiť tento chúlostivý problém doma bez chirurgického zákroku a bez antibiotík a ochrániť všetkých členov svojej rodiny pred nebezpečnými chorobami.

Parazitol – kúpiť, objednať, dodávka

Prečo dnes každý chce Parazitol kúpiť na Slovensku? Produkt prešiel celým cyklom klinických skúšok, čo v praxi potvrdzuje jeho vysokú účinnosť. Niet pochýb o tom, že pomáha eliminovať zjavné a skryté príznaky helmintiázy, normalizuje stav sliznice a odstraňuje toxíny z tela.

Parazitol ako to funguje:

 • Paralyzuje parazity a prvoky.
 • Blokuje schopnosť ďalej množiť červy.
 • Čistí všetky orgány a tkanivá, neutralizuje toxíny a zvyšky vitálnej aktivity parazitov.
 • Zlepšuje acidobázickú rovnováhu.
 • Zvyšuje úroveň imunitnej obrany proti opätovnej infekcii.
 • Obnovuje a zlepšuje fungovanie vnútorných orgánov.
 • Normalizuje hormóny.
 • Zlepšuje stav pokožky, nechtov, vlasov.
 • Zvyšuje aktivitu a normalizuje chuť do jedla.
 • Reguluje metabolizmus.
 • Obnovuje funkciu pečene, obličiek, mozgu, čriev, kardiovaskulárneho systému.
 • Vytvára dlhodobú odolnosť voči hlístom, plesňovým infekciám, patogénnym baktériám.

Parazitol názory:

Som parazitológ s dlhoročnou aktívnou lekárskou praxou. Som si dobre vedomý toho, aký nebezpečný môže byť vzhľad parazitov v ľudskom tele. Bohužiaľ, v posledných rokoch sa počet pacientov neustále zvyšuje. Mnoho z nich končí u mňa v neskorom štádiu, keď už nie je možnosť poskytnúť im konzervatívnu liečbu a zostáva iba chirurgický zákrok. Dúfam, že všetci budú počuť moje slová! Akonáhle máte podozrenie na infekciu červami alebo sa objavia prvé príznaky, okamžite vyhľadajte lekára! Pri výbere liečebných metód osobne uprednostňujem užívanie prírodných doplnkov výživy na báze liečivých rastlín a vitamínov. Odporúčam všetkým svojim pacientom Parazitol objednať, pretože tento produkt preukázal vysokú účinnosť a bezpečnosť v skutočných príkladoch použitia. Hlavnou vlastnosťou tohto produktu je schopnosť kapsúl ovplyvňovať vajíčka červov. To je dôležité, pretože až po zničení všetkých vajíčok a lariev sa môžete chrániť pred relapsom.

Parazitol ako používať? Denné dávkovanie a trvanie podávania kapsúl závisia od veku pacienta. Podrobné informácie o tomto nájdete v návode na použitie, ktorý sa nachádza vo vnútri balenia.

Predaj za Parazitol Slovensko sa začal len pred pár mesiacmi, takže produkt sa do lekární zatiaľ nedostal. Teraz je však možné tieto kapsuly objednať prostredníctvom online obchodu a doručiť ich domov s doručením do 5 – 7 pracovných dní.

Iba na oficiálnych stránkach na vás čaká Parazitol cena so zľavou až -50%!

Objednať