Power Wavy Česká republika – šortky na spalování tuků a pás pro hubnutí


CHCETE ŠTÍHLEJŠÍ BOKY, PEVNÝ HÝŽDĚ A TENKÝ PAS?

– Renomovaný výrobce
– Posiluje a tvaruje hýždě
– Spaluje celulitidu automaticky
– Eliminuje efekt nepřiměřeně širokých boků
– Dělá pas štíhlý

Objednat

Spalování tvrdohlavého tuku kolem pasu a hýždí je velmi obtížné. I při pravidelném cvičení, přísné stravě nebo jiných faktorech. Pokud se snažíte o dokonalou postavu, doporučujeme vyzkoušet Power Wavy šortky na spalování tuků. V kombinaci s jedinečným „saunovým pásem“ vyrobeným z neoprenu mají šortky úžasný účinek na spalování podkožního tuku, obnovení svalového tonusu a vyhlazení pokožky před celulitidou. Nesporný lídr na trhu, pokud jde o efektivitu, nemá obdoby. Působí co nejúčinněji a nevyvolává další zdravotní problémy. V tuto chvíli je to nejlepší alternativa pro:

 • Pilulky a doplňky stravy na hubnutí.
 • Těžký trénink a fyzická námaha.
 • Půst a přísné diety s nízkým obsahem sacharidů, které způsobují deprese a deprese.
 • Liposukce.
 • Drahé ošetření celulitidy.

Power Wavy – cena, recenze, jak to funguje?

Power Wavy pás pro hubnutí je vyroben ze 100% neoprenu a při každém cvičení vytváří nezbytný zahřívací efekt na těle. Unikátní šortky a opasek spalují tuky i při minimální fyzické aktivitě. Jsou vhodné pro cvičení, běh, různé domácí práce, cyklistiku nebo chůzi. Minimální tloušťka produktu a nejpříjemnější přilnutí k povrchu těla je činí neviditelnými pro zvědavé oči.

Power Wavy jak to funguje?

K zahřátí těla v normálním oblečení to trvá nejméně 20 minut intenzivního kardia nebo 40 minut jiných sportovních aktivit. Neopren je jedinečný materiál, který má vysoký stupeň ohřevu s minimálním třením na jakémkoli povrchu. Pro efekt saunování šortky a opasek Power Wavy Česká republika zvyšují místní potení 6krát a zahřívají tělo. Vzhledem k tomu, že tuk má nízkou teplotu tání, začne se při jeho působení „spalovat“. Tím se zvyšuje účinnost jakéhokoli fyzického cvičení nebo aktivity o 300–400%. Tělo se bez velké námahy zahřívá a tloušťka tukové vrstvy se postupně zmenšuje. Každodenní používání tohoto termo oblečení vám umožní urychlit dosažení stanovených výsledků a zkrátit období hubnutí ze 3 na 1 měsíc. Získáte pevnější a výraznější svaly, štíhlejší pas a krásnou siluetu. Tato neoprenová souprava je obzvláště užitečná pro ženy, které sní o snížení nerovnováhy kyčlí nebo o pevném zadku.

Pokud je vaše tělo pokryto pomerančovou kůrou a vytváří nepříjemný vizuální efekt, použijte Power Wavy na celulitidu. Díky svým jedinečným vlastnostem tento oděv vyhlazuje všechny nerovnosti pokožky a činí ji co nejhladší.

Power Wavy jak používat? Způsob použití této sady oblečení je velmi jednoduchý. Před cvičením nebo před jakoukoli jinou fyzickou aktivitou musíte nosit opasek a šortky (společně nebo samostatně). Noste pohodlné a pohodlné oblečení a užijte si výsledky během několika týdnů.

Výhody, které vynucují Power Wavy objednat:

 • Absolutně přírodní a hypoalergenní materiály (neopren).
 • Vysoce kvalitní zpracování.
 • V Evropě neexistují žádné analogy.
 • Urychluje spalování podkožního tuku (včetně viscerálního tuku).
 • Vytváří úlevu a štíhlou postavu.
 • Vytváří sexy hýždě bez těžkých břemen a operací.
 • Pomáhá zbavit se vrásek v dolní části zad a břicha bez liposukce.
 • Zlepšuje a obnovuje stav epidermální tkáně.
 • Zlepšuje průtok krve a svalový tonus.

Power Wavy – koupit, objednat, dodávka

Oblečení je co nejpohodlnější a nejpohodlnější. Dokonale kopíruje kontury hýždí a pasu, nevyvolává pocit zúžení ani jiné nepříjemné pocity. I po první aplikaci můžete dosáhnout fantastického výsledku. Situace se dále jen zlepší. Každý den ztratíte nadbytečné kilogramy přímo v nejproblematičtější oblasti těla. Do měsíce si budete moci dovolit nosit oblečení, které bude o 3-4 velikosti menší.

Power Wavy recenze:

Konečně jsem se dokázal zbavit ochablého hýždí po hubnutí. Tyto šortky dělají zázraky. Posilují svaly a vyrovnávají tvar. Na pláži mohu znovu nosit bikiny a klidně je tvarovat. Výborná kvalita! I po 20 praních si materiál zachovává svůj tvar a vlastnosti. Teď radím svým přátelům.

Po narození dítěte jsem měla problémy s postavou. Jelikož je zakázáno používat během laktace jakékoli spalovače tuků nebo doplňky stravy, hubla jsem pouze sportem. Nedávno jsem se dozvěděl, že můžete Power Wavy koupit v České republice. Tuto sadu jsem si objednal sám a používám ji již 2 měsíce. Jsem velmi spokojen s výsledky. Během této doby jsem byl schopen odstranit 8 cm v pase, zlepšit tvar hýždí a boků. Dokonale zahřeje tělo během tréninku.

Máte-li zájem o Power Wavy cena nebo jiné informace o této položce, přejděte na stránku prodejce. Zde můžete získat odpovědi na často kladené otázky a odeslat požadavek na online nákup.

Objednat