Rock Crawler Česká republika – 4×4 auto na dálkové ovládání

POHON NA 4 KOLA – DVA VÝKONNÉ MOTORY

– POHON DVOU MOTORŮ 4X4
– PERFEKTNÍ DÁREK
– VODĚODOLNÝ
– STACIONÁRNÍ KONSTRUKCE

Objednat

Rock Crawler autíčko na dálkové ovládání je nejlepší dárek pro děti i dospělé! Výkonný motor, systém pohonu všech kol, vysoká schopnost běžet na vodě, písku, sněhu a různých překážkách, pohodlné ovládání a velmi atraktivní cena učinily tento produkt hitem prodeje! Pomocí inteligentního a pohodlného dálkového ovládání můžete ovládat pohyb automobilu na vzdálenost až 250 metrů. Díky výměnnému systému dráhy můžete překonat jakékoli překážky a získat z této hračky opravdové potěšení.

Rock Crawler – cena, recenze, jak to funguje?

Na rozdíl od mnoha analogů má Rock Crawler 4×4 auto na dálkové ovládání dva motory najednou pro delší provoz bez dobíjení. Systém pohonu všech kol vám pomůže překonat strmé stoupání a svahy, udržovat rovnováhu a vyhnout se převrácení střechy při provádění obtížných kaskadérských kousků. Vysokopevnostní materiály, z nichž je tento model automobilu vyroben, jsou odolné vůči vodě, takže s ním lze jezdit přes kaluže, déšť, písek nebo kamenité povrchy. Na střeše je držák pro mini kameru, díky kterému můžete zaznamenávat své cesty a ukládat na svůj smartphone.

Pokud vaše dítě miluje auta a vše, co s nimi souvisí, nenechte si ujít příležitost potěšit ho takovým nádherným dárkem. Vynikající technické vlastnosti, trvanlivost a pevnost materiálů, velké množství dalších funkcí a schopností, moderní design potěší děti i dospělé. Nezáleží na tom, jaké je venku počasí – teď bude každá procházka se synem nebo dcerou co nejzajímavější a nejzajímavější. Pomocí Rock Crawler Model auta na dálkové ovládání 4wd si můžete plně užít jízdu v terénu a budete se cítit jako skutečný terénní král.

Rock Crawler jak to funguje:

Sada obsahuje samotné autíčko, baterii, dálkové ovládání, vyměnitelnou dráhu a kabel pro nabíjení ze sítě. Kapacita baterie je 4,8 V 700 mA. To je dost na to, aby vůz zrychlil na 30 km/h a udržel jej v činnosti po dobu 30 minut. Maximální dosah ovládání je 250 m. Jedná se o jednu z nejvyšších rychlostí mezi modely této třídy.

Rozměry samotné hračky: 500x270x280. Vodotěsné pouzdro účinně chrání části vozu citlivé na vlhkost, což umožňuje jeho použití i v kalužích nebo mělkých vodních plochách. V případě potřeby lze ovládání provádět pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Výhody:

  • Pohon všech kol.
  • Vysoká schopnost cross-country.
  • Vodotěsné pouzdro s vysokou pevností.
  • Vyměnitelné stopy k překonání nejtěžších překážek.
  • Pohodlné ovládání pomocí dálkového ovladače nebo smartphonu.
  • Možnost dodatečné instalace kamery.
  • Dlouhá životnost baterie.
  • Baterie pro dálkový ovladač jsou již součástí balení.

Rock Crawler jak používat?

Svůj vůz můžete řídit doma, na ulici, na dovolené nebo za nepříznivých povětrnostních podmínek. Model si dokonale zachovává svoji funkčnost při jízdě na sněhu, ledu, kalužích, písku, kamenech, asfaltu, trávě nebo betonové dlažbě.

Rock Crawler recenze:

Objednal toto autíčko mému synovi k narozeninám. Velmi výkonný a rychlý. Opravdu jde na jakýkoli terén. Můj syn a já neustále hledáme nějaká neprůchodná místa, abychom to otestovali. Velmi spokojeni s nákupem!

Pokud se rozhodnete koupit tento model pro dítě, doporučuji okamžitě Rock Crawler objednat a pro sebe. Nikdy jsem si nemyslel, že v 35 letech budou jako malý chlapec hrát si s těmito auty. Ale je to zábavný a návykový proces.

Syn začal trávit spoustu času hraním počítačových her a rozhodl jsem se, že mu na ulici najdu zajímavější zábavu. Na radu přátel, kteří mají také dítě v našem věku, jsme se rozhodli Rock Crawler koupit v České republice. Syn jí nejprve nevěnoval pozornost. Ale když jsem ho pozval na procházku a ukázal, jaké triky lze na tomto stroji provádět, byl prostě potěšen. To je dobrý způsob, jak odvrátit pozornost dnešních dětí od smartphonů a počítačů.

Rock Crawler – koupit, objednat, dodávka

Oficiální začátek prodeje ve výši Rock Crawler Česká republika začal jen před šesti měsíci. Vzhledem k vysoké poptávce po tomto modelu nemá výrobce čas nasytit trh a zajistit dodávky do všech obchodů a maloobchodních řetězců. Ve výsledku je téměř nemožné najít původní RC verzi v prodeji v běžném hračkářství. Ale na druhou stranu máte velkou šanci nechat si jej doručit domů prostřednictvím online obchodu.

Dobrou zprávou je, že právě v tuto chvíli je na oficiálních stránkách prodejce sleva -50% a Rock Crawler cena se stalo ještě výnosnějším.

Objednat