Rock Crawler Slovensko – 4×4 Auto na diaľkové ovládanie

POHON NA 4 KOLA – DVA VÝKONNÉ MOTORY

– POHON DVOU MOTORŮ 4X4
– PERFEKTNÍ DÁREK
– VODĚODOLNÝ
– STACIONÁRNÍ KONSTRUKCE

Objednať

Rock Crawler Terénne auto na ovládanie je najlepší darček pre deti i dospelých! Výkonný motor, systém pohonu všetkých kolies, vysoká schopnosť bežať na vode, piesku, snehu a rôznych prekážkach, pohodlné ovládanie a veľmi atraktívna cena spôsobili, že sa tento produkt stal hitom predaja! Pomocou inteligentného a pohodlného diaľkového ovládania môžete ovládať pohyb automobilu na vzdialenosť až 250 metrov. Vďaka výmennému systému dráhy môžete prekonať akékoľvek prekážky a získať z tejto hračky skutočné potešenie.

Rock Crawler – cena, recenzie, ako to funguje?

Na rozdiel od mnohých analógov má Rock Crawler 4×4 Auto na diaľkové ovládanie dva motory naraz pre dlhšiu prevádzku bez dobíjania. Systém pohonu všetkých kolies vám pomôže prekonať prudké stúpania a svahy, udržiavať rovnováhu a vyhnúť sa prevráteniu strechy pri vykonávaní náročných kúskov. Vysoko pevné materiály, z ktorých je tento model automobilu vyrobený, sú odolné voči vode, takže s ním možno jazdiť cez kaluže, dážď, piesok alebo skalnaté povrchy. Na streche je mini držiak kamery, vďaka ktorému môžete zaznamenávať svoje cesty a ukladať do svojho smartfónu.

Ak vaše dieťa miluje autá a všetko s nimi spojené, nenechajte si ujsť príležitosť potešiť ho takýmto nádherným darčekom. Vynikajúce technické vlastnosti, odolnosť a pevnosť materiálov, veľké množstvo ďalších funkcií a schopností, moderný dizajn poteší deti i dospelých. Nezáleží na tom, aké je vonku počasie – teraz bude každá prechádzka s vašim synom alebo dcérou čo najzaujímavejšia a najzaujímavejšia. Pomocou Rock Crawler RC modely autá a motorky 4wd si môžete plne vychutnať jazdu v teréne a cítiť sa ako skutočný kráľ terénu.

Rock Crawler ako to funguje:

Sada obsahuje samotné autíčko, batériu, diaľkové ovládanie, vymeniteľnú dráhu a kábel na nabíjanie zo siete. Kapacita batérie je 4,8V 700mA. To je dosť na to, aby ste auto zrýchlili na 30 km/h a udržali ho v činnosti 30 minút. Maximálny dosah riadenia je 250 m. To je jeden z najvyšších pomerov medzi modelmi tejto triedy.

Rozmery samotnej hračky: 500x270x280. Vodotesné puzdro účinne chráni časti vozidla citlivé na vlhkosť, čo umožňuje jeho použitie aj v kalužiach alebo na plytkých vodných plochách. Ak je to potrebné, kontrolu je možné vykonať pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu.

Výhody:

  • Pohon všetkých kolies.
  • Vysoká schopnosť cross-country.
  • Vodotesné puzdro s vysokou pevnosťou.
  • Vymeniteľné trate na prekonanie najťažších prekážok.
  • Pohodlné ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo smartfónu.
  • Možnosť dodatočnej inštalácie kamery.
  • Dlhá výdrž batérie.
  • Batérie pre diaľkový ovládač sú už súčasťou balenia.

Rock Crawler ako používať?

Auto môžete riadiť doma, na ulici, na dovolenke alebo v najnepriaznivejších poveternostných podmienkach. Model si dokonale zachováva svoju funkčnosť pri jazde na snehu, ľade, kalužiach, piesku, kameňoch, asfalte, tráve alebo betónovom chodníku.

Rock Crawler názory:

Objednal toto autíčko môjmu synovi na narodeniny. Veľmi výkonný a rýchly. Naozaj ide na akýkoľvek terén. Teraz so synom neustále hľadáme nejaké nepriechodné miesta, aby sme to otestovali. Veľmi spokojní s nákupom!

Ak sa rozhodnete kúpiť tento model pre dieťa, okamžite a pre seba odporúčam Rock Crawler objednať. Nikdy som si nemyslel, že v 35 rokoch budú ako malý chlapec hrať s týmito autami. Ale je to zábavný a návykový proces.

Syn začal tráviť veľa času hraním počítačových hier a ja som sa rozhodol nájsť mu na ulici zaujímavejšiu zábavu. Na radu priateľov, ktorí majú tiež dieťa v našom veku, sme sa rozhodli Rock Crawler kúpiť na Slovensku. Syn sa jej spočiatku nevenoval. Ale keď som ho pozval na prechádzku a ukázal, aké triky sa dajú na tomto stroji vykonať, bol jednoducho potešený. Toto je dobrý spôsob, ako odvrátiť pozornosť dnešných detí od smartfónov a počítačov.

Rock Crawler – kúpiť, objednať, dodávka

Oficiálny začiatok predaja vo výške Rock Crawler Slovensko sa začal len pred šiestimi mesiacmi. Kvôli vysokému dopytu po tomto modeli nemá výrobca čas nasýtiť trh a zabezpečiť dodávky do všetkých obchodov a obchodných reťazcov. Vo výsledku je takmer nemožné nájsť originálnu RC verziu v predaji v bežnom hračkárstve. Ale na druhej strane máte veľkú šancu, aby ste si ho doručili domov prostredníctvom online obchodu.

Dobrá správa je, že práve v tejto chvíli existuje zľava -50% na oficiálnych stránkach predajcu a Rock Crawler cena sa stalo ešte výnosnejším.

Objednať