XTactical Drone Polska – niedrogi dron z kamerą UHD 720p

Najbardziej kompaktowy dron z kamerą HD

– Dzięki dronowi staniesz się prawdziwym innowatorem w towarzystwie przyjaciół
– Zapamiętaj na zawsze znaczące wydarzenia twojego życia
– Baw się dronem ze swoimi dziećmi

Zamów teraz

Czy to Twój pierwszy zakup drona? Jeśli tak, zwróć uwagę na XTactical Drone niedrogi dron z kamerą UHD 720p. Pomimo ogromnego asortymentu różnych modeli i poziomów wyposażenia na rynku, ta konkretna opcja jest jedną z najlepszych dla początkujących. W tej recenzji porozmawiamy o tym, jak wybrać dla siebie odpowiedniego drona i jak go poprawnie używać.

XTactical Drone – cena, opinie, jak to działa?

Istnieje kilka konwencjonalnych parametrów, według których wybiera się drony. Zebraliśmy najbardziej podstawowe.

1. Budżet zakupu.

Ten wskaźnik zależy nie tylko od twoich możliwości finansowych, ale także od doświadczenia. Jeśli to Twój pierwszy quadkopter, nie próbuj wybierać najdroższego modelu. Bez określonych umiejętności latania staniesz przed dużym prawdopodobieństwem nieudanych lądowań lub nawet utraty drona. Początkujący potrzebują optymalnego połączenia ceny i jakości. Niekwestionowanym liderem tego wskaźnika jest XTactical Drone dron z funkcją foto i wideo. Należy do grupy niedrogich modeli, ale ma bardzo dobre parametry techniczne jak na swoją wartość. Dzięki kompaktowym rozmiarom ta wersja praktycznie nie ulega pęknięciu nawet po upuszczeniu z dużej wysokości na twardą powierzchnię. Wiele analogów o takich właściwościach jest znacznie droższych.

2. Powołanie.

Zastanów się, do czego potrzebujesz drona i jak będziesz go używać? Ważne jest, aby zrozumieć, że procesy dynamicznej i artystycznej fotografii lotniczej różnią się od siebie. Jeśli planujesz fotografować przyrodę i krajobrazy, prędkość samolotu nie będzie dla ciebie tak naprawdę ważna. Ale jeśli zamierzasz filmować siebie na nartach lub snowboardzie, jazdę z dużą prędkością lub inną szybką akcję, prawdopodobnie potrzebujesz szybszego drona. Dokonując rozwiązania za XTactical Drone zamówić, otrzymujesz optymalne rozwiązanie niezależnie od planowanych celów i zadań. System stabilizacji wideo i zawisu w powietrzu pozwala na wykonywanie jak najbardziej wyrazistych zdjęć natury lub otaczających obiektów, a przy pomocy dynamicznego fotografowania możesz rejestrować najbardziej dynamiczne momenty swojego życia.

3. Łatwość obsługi.

Wiele profesjonalnych modeli jest przeznaczonych dla zaawansowanych użytkowników, którzy potrafią kontrolować i wykonywać różne zadania w locie. Dla początkujących bardzo dobrze jest, jeśli jest więcej funkcji automatycznych. Na przykład Tactical Drone PRO mini dron do fotografii lotniczej jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika. Jeśli chcesz, możesz sterować nim za pomocą pilota lub łącząc się z telefonem komórkowym. Wbudowana nawigacja GPS i śledzenie w locie pomogą chronić przed nagłą utratą sygnału i utratą urządzenia. Start i lądowanie quadkoptera odbywa się za pomocą jednego przycisku. Dodatkowe tryby automatycznego strzelania i lotu pozwalają na tworzenie profesjonalnych filmów i zdjęć nawet bez odpowiednich umiejętności.

4. Zdjęcia i wideo.

Jednym z najnowocześniejszych trendów jest chęć uzyskania najwyższej jakości zdjęć i filmów. W myśl tej zasady wiele osób kupuje sobie telefony, aparaty fotograficzne i oczywiście drony. Sprytni marketerzy doskonale zdają sobie sprawę, że dodanie magicznego napisu 4K lub 8K do dowolnego opisu produktu może kilkakrotnie zwiększyć koszt produktu. Ale tutaj musisz odpowiedzieć na pytanie – czy naprawdę tego potrzebujesz? Tak wysoki format wideo jest potrzebny tylko do celów profesjonalnych: podczas kręcenia pełnoprawnych klipów lub filmów. Dla zwykłego człowieka na ulicy rozdzielczość 720p w zupełności wystarczy! Wybierając XTactical Drone Polska otrzymujesz aparat o rozdzielczości 1920×1080, strzelający z prędkością 30 FPS. Wbudowany stabilizator pozwala na filmowanie bez gwałtownych ruchów i bez obawy o podmuchy wiatru.

5. Czas lotu.

Jak długo może latać dron? Wszystko zależy od pojemności Twojej baterii. Jeśli zdecydujesz się na XTactical Drone kupić w Polsce, możesz spodziewać się 30-35 minut lotu na jednym ładowaniu baterii. Jest jednak jedna sztuczka, która może pomóc podwoić czas lotu: wystarczy zamówić bardziej zaawansowaną wersję z dwoma wymiennymi bateriami. Umożliwi to w razie potrzeby zastąpienie jednego innym i kontynuowanie strzelania.

XTactical Drone jak to działa:

  • Leci do 1 km.
  • Wysoka i wyraźna rozdzielczość 720p.
  • Szeroka gama inteligentnych funkcji i trybów automatycznych.
  • Składane śmigła do transportu.
  • Wygodny i kompaktowy kształt.
  • Lekka waga.
  • XTactical Drone cena tańsze niż inne modele dronów.

Tactical Drone PRO – kupić, zamówić, dostawa

XTactical Drone jak korzystać: Dronem można sterować za pomocą smartfona lub pilota. Aby podłączyć telefon, pobierz specjalną aplikację mobilną za pomocą kodu QR. Korzystając ze wskazówek w instrukcji i przycisków na pilocie, zdejmij i wyląduj dronem, a także stwórz niesamowicie piękne zdjęcia i filmy.

Możesz przeczytać XTactical Drone opinie i zamówić oryginalny model z dostawą do domu już teraz. Idź natychmiast do tego celu!