XTactical Drone Slovensko – lacný dron s kamerou UHD 720p

Najlepší dron pre začiatočníkov!

– Vzlet a pristátie 1 kliknutím
– Malý, ľahký, odolný voči vetru, nikdy nezostane bez signálu
– Kamera s ultra vysokým rozlíšením pre zábery s maximálnym rozlíšením

Objednať

Je to prvýkrát, čo kupujete dron? Ak je to tak, potom venujte pozornosť XTactical Drone lacný dron s kamerou UHD 720p. Napriek obrovskému sortimentu rôznych modelov a úrovní výbavy na trhu je táto konkrétna možnosť jednou z najlepších pre začiatočníkov. V tejto recenzii si povieme, ako si vybrať ten pravý dron pre seba a ako ho správne používať.

XTactical Drone – cena, recenzie, ako to funguje?

Existuje niekoľko konvenčných parametrov, podľa ktorých sa drony vyberajú. Zhromaždili sme spolu tie najzákladnejšie.

1. Nákupný rozpočet.

Tento ukazovateľ závisí nielen od vašich finančných možností, ale aj od skúseností. Ak je to váš prvý kvadrokoptéra, neskúšajte zvoliť najdrahší model. Bez konkrétnych schopností lietať budete čeliť vysokej pravdepodobnosti neúspešného pristátia alebo dokonca straty dronu. Začiatočníci potrebujú optimálnu kombináciu ceny a kvality. Nesporným lídrom v tomto ukazovateli je XTactical Drone dron s funkciou fotografie a videa. Patrí do skupiny lacných modelov, ale má veľmi dobré technické vlastnosti pre svoju hodnotu. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti nie je táto verzia prakticky poškoditeľná ani pri páde z veľkej výšky na tvrdý povrch. Mnoho analógov s takými vlastnosťami je oveľa nákladnejších.

2. Vymenovanie.

Popremýšľajte, na čo dron potrebujete a ako ho využijete? Je dôležité si uvedomiť, že procesy dynamickej a umeleckej leteckej fotografie sa navzájom líšia. Ak plánujete fotografovať prírodu a krajinu, potom na rýchlosti lietadla pre vás nebude skutočne záležať. Ak sa však chystáte natáčať na lyžiach alebo na snowboardoch, jazdiť vysokou rýchlosťou alebo robiť iné rýchle akcie, je pravdepodobné, že budete potrebovať rýchlejší dron. Vyrobením riešenia XTactical Drone objednať získate optimálne riešenie bez ohľadu na vaše plánované ciele a zámery. Systém stabilizácie videa a vznášania sa vo vzduchu umožňuje vytvárať najčistejšie obrázky prírody alebo okolitých objektov a pomocou dynamického snímania zaznamenávať najdynamickejšie okamihy vo vašom živote.

3. Ľahké použitie.

Mnoho profesionálnych modelov je určených pre pokročilých používateľov, ktorí môžu za letu ovládať a vykonávať rôzne úlohy. Pre začiatočníkov je veľmi dobré, ak existuje viac automatických funkcií. Napríklad Tactical Drone PRO mini dron pre letecké snímkovanie je jedným z najpríjemnejších pre užívateľa. Ak chcete, môžete ho ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo pripojením k mobilnému telefónu. Zabudovaná GPS navigácia a sledovanie počas letu pomôžu chrániť pred náhlou stratou signálu a stratou zariadenia. Štart a pristátie kvadrokoptéry sa vykonáva jedným tlačidlom. Ďalšie automatické režimy snímania a letové režimy vám umožňujú vytvárať profesionálne videá a fotografie aj bez príslušných schopností.

4. Foto a video.

Jedným z najmodernejších trendov je túžba získať maximálnu kvalitu fotografií a videí. Podľa tohto princípu si veľa ľudí kupuje telefóny, fotoaparáty a samozrejme drony. Inteligentní obchodníci si dobre uvedomujú, že pridanie čarovného nápisu 4K alebo 8K do ľubovoľného popisu produktu môže niekoľkonásobne zvýšiť cenu produktu. Tu si však musíte odpovedať na otázku – naozaj to potrebujete? Takýto vysoký formát videa je potrebný iba na profesionálne účely: pri snímaní plnohodnotných klipov alebo filmov. Pre bežného človeka na ulici bude rozlíšenie 720p viac ako dosť! Ak vyberiete XTactical Drone Slovensko, získate fotoaparát s rozlíšením 1 920 x 1 080 snímok za sekundu. Zabudovaný stabilizátor umožňuje natáčať video bez náhlych pohybov a bez strachu z nárazov vetra.

5. Čas letu.

Ako dlho môže dron lietať? Všetko závisí od kapacity vašej batérie. Ak sa rozhodnete pre XTactical Drone kúpiť na Slovensku, môžete očakávať 30-35 minút letu na jedno nabitie batérie. Existuje však jeden užitočný životný trik, ktorý môže pomôcť zdvojnásobiť dĺžku letu: stačí si objednať pokročilejšiu verziu s dvoma vymeniteľnými batériami. To vám umožní v prípade potreby jeden nahradiť druhým a pokračovať v snímaní.

XTactical Drone ako to funguje:

  • Letí do 1 km.
  • Vysoké a jasné rozlíšenie 720p.
  • Široká škála inteligentných funkcií a automatických režimov.
  • Skladacie vrtule na prepravu.
  • Pohodlný a kompaktný tvar.
  • Nízka hmotnosť.
  • XTactical Drone cena lacnejšie ako iné modely dronov.

Tactical Drone PRO – kúpiť, objednať, dodávka

XTactical Drone ako používať: Dron je možné ovládať pomocou smartfónu alebo diaľkového ovládača. Ak chcete pripojiť svoj telefón, stiahnite si špeciálnu mobilnú aplikáciu pomocou QR kódu. Pomocou tipov v pokynoch a tlačidlách na diaľkovom ovládači dron vzlietnite a pristaňte a tiež vytvorte neskutočne nádherné fotografie a videá.

Môžete si prečítať XTactical Drone názory a objednať si originálny model s doručením domov práve teraz. Choďte okamžite k tomuto cieľu!